Главная » 2016 » Июнь » 7 » Хустяни втретє стали переможцями обласної спартакіади працівників культури

Хустяни втретє стали переможцями обласної спартакіади працівників культури

07.06.2016 в 21:43 просмотров: 1392 комментариев: 0 Події нашого Міста
4 червня на ужгородському стадіоні «Авангард» пройшла ІV обласна спартакіада працівників закладів культури Закарпаття. Цікаво, що хустяни захищали честь міста вчетверте і при цьому втретє в загальнокомандному заліку (серед тридцяти команд) стали переможцями спортивного поєдинку. А представляли збірну міста над Тисою тренери-викладачі Хустської міської ДЮСШ «Хуст-Нарцис».

Відрадно, що хустян суддями одразу було названо названо фаворитами змагань. Крім того, Едуард Фегер здобув «срібло» з настільного тенісу серед чоловіків, а Тетяна Деяк – серед жінок, Василь Голубець виборов перше місце у змаганнях із шахів, Віктор Росоха та Денис Науменко посіли сьому сходинку з легкої атлетики, родина Мазур стала четвертою у сімейних стартах.

До десятки кращих спортсменів області увійшли і шахіст Юрій Мороз та дартист Богдан Сура.

Переможців нагороджено кубками, медалями, дипломами та грамотами.